Bowers & Wilkins Pi7 S2

Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black - In ear oordopjes
Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black movie

Historie

Marktintroductie jaar
2023
End-of-life jaar
 
 

Omschrijving van de Bowers & Wilkins Pi7 S2

De Bowers & Wilkins Pi7 S2 is een In-ear True Wireless hoofdtelefoon. Wat is er nodig om een categorie-definiërende True Wireless hoofdtelefoon te maken? Hoge-resolutie geluid en kristalheldere telefoongesprekken, plus een industrie-eerste draadloze audio-transmissie case. Verkrijgbaar in drie elegante kleuren.

Echte 24-bits verbinding met aptX Adaptive. Luister naar uw favoriete muziek en films zoals de maker voor ogen had. De 24-bits verbinding tussen het linker- en rechteroordopje zorgt voor een prachtige geluidskwaliteit en draadloze audio in hoge resolutie die dynamisch wordt aangepast voor het allermooiste geluid.

Ervaar muziek en films precies zoals de artiest voor ogen had. De hoofdtelefoon is voorzien van kleine, maar krachtige tweeweg-drivers. Hierdoor doen ze niet onder voor hoogwaardige luidsprekers met rijk, meeslepend geluid: van een diepe en krachtige bas tot uitgesproken en gedetailleerde hoge noten en alles ertussenin.

Flexibele actieve noice-cancelling.De geavanceerde actieve noice-cancelling houdt externe ruis in de gaten en past zich aan op uw omgeving. Hierdoor gaat u helemaal op in de muziek.

Wireless audio retransmission technologie. Een Smartcase die ook kan worden gebruikt als audio-retransmissie systeem. Hij kan rechtstreeks worden aangesloten op externe audiobronnen, zoals entertainmentsystemen in het vliegtuig.

Specificaties Bowers & Wilkins Pi7 S2

Algemeen

 pa_125
In ear
pa_569
P serie

Fysieke eigenschappen

pa_7
satin black
pa_9
14 gram

Techniek

 pa_127
gesloten
 pa_467
10 - 20.000 Hz

Functies

 pa_1353
ja
pa_1375
nee

Draadloos

pa_11
ja
 pa_1674
nee

Kabel

 pa_124
ja
 pa_130
0,8 m.
 pa_133
ja
 pa_134
nee
 pa_1687
ja

Meegeleverde accessoires

 pa_123
nee
 pa_1354
3 paar
 pa_1355
nee
 pa_1686
ja
 pa_1685
nee
 pa_1740
nee
 pa_1683
ja
 pa_1739
ja

Gebruik

 pa_1691
ja
 pa_1681
nee
 pa_1680
ja
 pa_1676
ja
 pa_1679
nee
 pa_1682
nee
 pa_1678
ja

SKU

EAN
0714346340439
We helpen je persoonlijk

Advies van de specialist?

Eén van onze productspecialisten helpt je graag verder

Documenten

Reviews & Awards van de Bowers & Wilkins Pi7 S2

Ervaringen van klanten

Er zijn nog geen reviews geplaats voor de Bowers & Wilkins Pi7 S2 satin black.

Toegevoegd aan winkelmand

Items in je winkelmand

 ×
Afrekenen

Aanbevolen accessoires