Bluesound Powernode 2i HDMI

Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - Stereo receiver
Bluesound Powernode 2i HDMI zwart - achterkant - Stereo receiver
Bluesound Powernode N331 zwart

Historie

Marktintroductie jaar
2019
End-of-life jaar
2021
 
 

Goed om te weten over de Bluesound Powernode 2i HDMI

  • Mogelijkheid tot het aansluiten van een koptelefoon
  • Qobuz afspeel mogelijkheid
  • Tidal afspeel mogelijkheid
  • HDMI ARC optie voor aansluiting van een TV
  • Geen phono aansluiting voor een platenspeler

Omschrijving van de Bluesound Powernode 2i HDMI

De Powernode 2i HDMI is de streamingversterker die verschillende traditionele componenten samenvoegt en een wereld van high-fidelity-streaming ontgrendelt. De Powernode 2i HDMI tilt moeiteloos je luidsprekers en favoriete nummers naar een hoger niveau, met dezelfde audiosignatuur zonder vervorming waar Bluesound bekend om staat. Muziek verandert met elke generatie, daarom is de Powernode 2i HDMI ontworpen om de luidsprekers die je bezit nieuwe leven in te blazen. Verbind de Powernode 2i HDMI eenvoudig met je luidsprekers en televisie en stream rechtstreeks de muziek die je wilt horen in verbluffende kwaliteit.

Met Airplay 2 ingebouwd voor eenvoudige integratie in het Apple-ecosysteem, is de Powernode 2i HDMI de meest flexibele streaming-versterker ooit. Premium high-res muziekservices zoals Tidal, Spotify en Qobuz en internetradiostations zijn direct in de BluOs Controller-app te vinden. Je hebt eenvoudig toegang tot je downloads, iTunes-bibliotheek en inhoud van elke andere NAS-schijf, alles zonder gebruik te maken van een computer. Daarnaast sluit je de Powernode 2i HDMI eenvoudig aan op je televisie voor een gebruiksvriendelijke bediening via HDMI ARC. 

Specificaties Bluesound Powernode 2i HDMI

Algemeen

 pa_4
Media receiver
pa_569
Wireless Components
pa_1061
Medium klasse

Versterker

pa_33
Stereo (2.1 kanalen)
pa_870
60 watt

Afspeel mogelijkheden

 pa_1485
nee
 pa_947
nee
 pa_26
nee
pa_945
ja
pa_883
ja

Functies

pa_492
nee
pa_1461
ja
pa_2130
ja
pa_764
ja
pa_11
ja
pa_1303
ja
pa_1873
nee
pa_1951
Roon Ready
pa_872
nee
pa_647
ja
pa_873
nee
pa_646
nee
 pa_1377
ja
pa_2092
BluOS, Airplay, Roon
pa_1724
geen
pa_1624
nee

Analoge aansluitingen

pa_489
geen
pa_490
geen
pa_493
ja
pa_642
nee
pa_643
nee

Digitale aansluitingen

pa_520
geen
pa_518
2
pa_510
1
 pa_1452
geen
 pa_1451
geen
pa_511
geen

Data aansluitingen

pa_526
ja
pa_525
nee

Pre outs

 pa_1504
nee
 pa_1514
ja
 pa_1518
nee
 pa_1508
nee

Fysieke eigenschappen

pa_7
zwart
pa_8
220x70x190 mm
pa_9
1,7 kg

SKU

EAN
0786357000961
We helpen je persoonlijk

Advies van de specialist?

Eén van onze productspecialisten helpt je graag verder

Documenten

Reviews & Awards van de Bluesound Powernode 2i HDMI

Ervaringen van klanten

03-11-2020

Kwam bij Powernode 2i bij nadat ik Sonos Amp mijn interesse wekte. WAT EEN WERELD VAN VERSCHIL. Klinkt enoorm veel beter, voor niet heel veel extra euros.

Oordeel van de iEar' specialist!

Mogelijkheid tot het aansluiten van een koptelefoon
Qobuz afspeel mogelijkheid
Tidal afspeel mogelijkheid
HDMI ARC optie voor aansluiting van een TV
Geen phono aansluiting voor een platenspeler

Toegevoegd aan winkelmand

Items in je winkelmand

 ×
Afrekenen

Aanbevolen accessoires